Objevte kouzlo elegance: dekorativní stěrka v kuchyni

Přemýšlíte nad zvelebením vaší kuchyně? Zapomeňte na tradiční obklady. Hledáte-li skutečně elegantní a neotřelé řešení, nespletete se s dekorativní stěrkou. I ta totiž ochrání stěnu za kuchyňskou linkou před nečistotami, mastnotou a vodou, přičemž však protká místnost příjemně luxusními dojmy.

Ať už plánujete rekonstrukci nebo řešíte stavbu nové kuchyně, nejspíš přemýšlíte nad jejími jednotlivými částmi. V této místnosti totiž nejde jen o estetiku, ale především o praktičnost. Zatímco tradiční řešení ustupují, cestu k srdci domova si hledají zajímavé trendy. Jednou z možností, jak protkat kuchyni originálními dojmy a noblesní náladou, je použití dekorativní stěrky. Ta poslouží nejen jako náhrada za obklad za kuchyňskou linku. Některé formy stěrek se dají použít také na podlahy či nábytek. Sladit stěnu a povrch kuchyňského ostrůvku či jídelního stolu? Žádný problém.

Odolné a krásné

Jsou odolné, vytvářejí celistvý povrch a působí luxusními dojmy – to jsou dekorativní stěrky. Nejoblíbenější možností stále zůstává betonová stěrka nebo nesmírně elegantní metalická stěrka. Obě formy se hodí i do těch nejjednodušších interiérů. A nejen tam – podle designérů se s působivým vzhledem stěrky nespletete ani v rustikálním nebo moderním bydlení.

Objevte kouzlo elegance: dekorativní stěrka v kuchyni 1

Usnadněte si práci

Jak se čistí takový povrch stěrky? Při kvalifikované a odborné aplikaci se výsledný povrch stává perfektně odolným vůči nečistotám, mastnotě a samozřejmě vodě. Absence spár navíc usnadňuje údržbu. Při úklidu stačí omýt povrch obyčejným saponátem a měkkým hadříkem – vyhněte se pouze agresivním a pískovým čistícím prostředkům.

Elegantní srdce domova

Dekorativní stěrka je elegantním řešením pro nadčasové kuchyně. Žádné spoje, spáry ani výrazné vzory – tohle vás zkrátka neomrzí. Barevná variabilita navíc umožňuje správný výběr ke kuchyňské lince, ať už je vaše fantazie jakákoli. Nám se stěrka v kuchyni líbí. A vám?

Mohlo by vás zajímat

Betonová stěrka v koupelně – 4 důvody, proč se s ní nespletete

Nemusíte být interiérový designér, abyste vykouzlili elegantní, funkční a jedinečné...

Trendy, které stěnám sluší

Oživit některou ze stěn v interiéru nemusí být vůbec těžké....

Rychlý kontakt


Chráněno službou reCAPTCHA | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky