Betonová stěrka v koupelně – 4 důvody, proč se s ní nespletete

Nemusíte být interiérový designér, abyste vykouzlili elegantní, funkční a jedinečné bydlení. Pomoci vám v tom může třeba betonová stěrka – unikátní povrch, který nese doteky luxusu a hodí se do jakéhokoli prostoru. Chcete-li zvelebit interiér, pak můžete vsadit právě na věrnou kopii přírodního betonu – v kuchyni, obytné zóně, ložnici a především v diskutované koupelně. Právě zde totiž elegantní povrch vynikne v jakékoli podobě – ať už začnete od podlahy po stěny či sprchový kout. Je totiž odolný, beze spár a vyniká snadnou údržbou – do koupelny to pravé řešení i pro ty nejnáročnější.

Kouzlo elegance

Koupelna je intimní a velmi osobní prostor – a spolu s kuchyní patří mezi nejvytíženější místnosti každého domova. Měla by zachovat intimní atmosféru, přesto by měla působit esteticky. Důvodem, proč volit právě betonovou stěrku namísto tradiční dlažby, obkladů či kamene, je právě její luxusní vzhled. Přestože jde o nesmírně estetický syrový vzhled betonu, skvěle se hodí do srubové koupelny, kde si lahodí se dřevěnými prvky, stejně jako do minimalistického moderního domu, kde vítězí kov a sklo. Díky tvárnosti variability si bude betonová stěrka skvěle vypadat v koupelně moderní, rustikální i industriální – záleží jen na vás, jakou koncepci pro váš interiér zvolíte.

Čistá koupelna? Díky nenáročné údržbě rozhodně ano!

V koupelně jsou důležité hygienické podmínky – a údržbu si můžete usnadnit, když se vyhnete spárám. Kvalitní dekorativní betonová stěrka je nesmírně odolná, téměř bezúdržbová a hygienická. Můžete ji tedy použít bez obav – ať už se rozhodnete pro sprchový kout v duchu betonové noblesy, podlahu sprchového koutu bez vaničky nebo celoplošnou aplikaci stěrky na všechny povrchy v koupelně.

Vysoká odolnost? To pravé pro koupelny

Větší zátěž ve vytížené koupelně, kam si pro hygienu chodí celá rodina? Nevadí. Kvalitně provedená aplikace betonové stěrky je synonymem pro vysoce odolný a stálobarevný povrch, který sebou nese velmi dlouhou životnost. Díky absenci spár navíc odpadá řešení časem se drolících nebo špinavých spár – povrch je jednolitý a tím pádem zaujme čistým finišem. Betonová stěrka je zkrátka odolná vůči vodě, UV záření i mechanickému poškození.

Chcete-li se dozvědět více, nebojte se zeptat.

Design a styl

Není koupelna jakou koupelna – a co si budeme povídat, do koupelny s betonovou stěrkou se snadno zamilujete. Můžete popustit uzdu fantazii, nebo pro inspiraci zavítat do galerie a kochat se již hotovými nápady. Koupelna v duchu betonu může vypadat různě – záleží jen na uchopení koncepce místnosti. Bezvaničkový sprchový kout nebo stylová vana uprostřed místnosti – ať už je váš sen jakýkoli, betonová stěrka jej dokonale podtrhne. Tak jak budete bydlet vy?

TIP: Milujete vzhled ušlechtilých kovů? Chcete do koupelny vnést jedinečné doteky mědi nebo zlata? Také dekorativní stěrka může nést metalický vzhled namísto šedých tónů betonu. Metalická stěrka či perleťová stěrka, další z řady luxusních a vysoce odolných dekorativních stěrek vhodných do prostor s vyšší zátěží, jako jsou například koupelny či kuchyně. Kovový lesk či perleťový efekt protká jakoukoli místnost noblesním třpytem a čistým designem – a v koupelně tomu není jinak.

Mohlo by vás zajímat

Objevte kouzlo elegance: dekorativní stěrka v kuchyni

Přemýšlíte nad zvelebením vaší kuchyně? Zapomeňte na tradiční obklady. Hledáte-li...

Trendy, které stěnám sluší

Oživit některou ze stěn v interiéru nemusí být vůbec těžké....

Rychlý kontakt


Chráněno službou reCAPTCHA | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky